Laatste nieuws

Onze club is vanaf dit jaar volledig rookvrij!

Zo dragen wij bij aan een gezonde sportomgeving én een rookvrije generatie. ‘Als bestuur zijn we trots dat we deze beslissing hebben gemaakt en intern op veel steun kunnen rekenen.’

We hebben deze stap gezet met hulp van zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid. Zij zijn graag ‘Beter in jouw buurt’, hebben ons financieel ondersteund en hebben samenwerking gezocht met JOGG-Teamfit voor de professionele begeleiding van een coach, op weg naar rookvrij.

Een logische vervolgstap is gezondere voeding & drank aanbod in onze kantine. Ook hier worden wij bij ondersteund. Niet alleen door Zorg en Zekerheid en JOGG-Teamfit, maar ook jij kunt hierbij ondersteunen.
Hoe? Bestel suikervrije drank, in plaats van drank met meerdere suikerklontjes.

Iedereen veel dank voor de inzet en op naar een gezonde toekomst met elkaar!

Het Bestuur

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *