Contact

Algemeen
Sportvereniging Ouderkerk
Wethouder Koolhaasweg 4
1191EB Ouderkerk aan de Amstel
Tel: 020-496 3502 (kantine)
E-mail: voetbal@svouderkerk.nl

Correspondentieadres:
Postbus 75
1190 AB Ouderkerk aan de Amstel

Algemeen Bestuur
Voorzitter
Cees de Wit
c.wit60@upcmail.nl 

Penningmeester
Kees Bosman
penningmeestersvo@icloud.com 

Secretaris
Mark van Beusekom 
m.beusekom@gmail.com

Ledenadministratie
ledenadministratie@svouderkerk.nl

Wedstrijd secretariaat zaterdag senioren:
Jeroen Wirz
jwirz49@hotmail.com

Wedstrijd secretariaat zondag senioren: 
Nico van Beusekom
n.beusekom3@upcmail.nl 

Wedstrijd secretariaat vrouwen:
Marina van Rouendal
marina.van.rouendal@gmail.com  

Wedstrijd secretariaat zaal:
Jeroen Wirz
jwirz49@hotmail.com

De verschillende leeftijdscategorieën bij de jeugd zullen door de volgende wedstrijdsecretarissen/leeftijdscoordinatoren worden begeleid:

– Vosjes: Vosjesteam
vosjes@svouderkerk.nl

– JO8-JO9-J010 : Liesbeth  Nieuwenburg + Stacey Hogg (Stacey eerste aanspreekpunt voor JO10) 
JO8-JO9-JO10@svouderkerk.nl

– JO11-JO12 : Earl Tjin A Kiem
 JO11-JO12@svouderkerk.nl

– JO13-JO14-JO15: Marlies Pijlman + Sjoerd Sikking (Sjoerd eerste aanspreekpunt voor JO15)
JO13-JO14-JO15@svouderkerk.nl

– JO16-JO19: Albert-Jan Bijleveld en Robert Kops 
JO16-JO19@svouderkerk.nl

– MO-teams:  Sascha van der Laak
meiden@svouderkerk.nl