Laatste nieuws

Fysio/verzorging ploeg zoekt aanvulling

Wij zijn voor onze club op zoek naar aanvulling binnen ons verzorgingsteam om het selectie voetbalteam fit te houden. Het gaat om ondersteuning op wedstrijd(zater)dagen en eventueel op de  dins/donderdagavond als daar behoefte toe is. We willen graag met je in contact komen en met je bespreken op  welke wijze je hier invulling aan kan/wil geven. Dus heb je bijvoorkeur een achtergrond in Fysiotherapie / paramedische zorg en vindt je het leuk om binnen sv Ouderkerk ervoor te zorgen dat je mannen/vrouwen voetbalfit te houden, hoor we graag van je.

Aanmelden kan via voetbal@svOuderkerk.nl tav Danny. Als je meer info wilt kan je ook bellen met mij op 06-53645231.

Dank namens de voetballers,

Danny

Seniorencommissie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *