Trainingsschema 2023-2024

Hier kunt u het trainingsschema vinden voor het seizoen 2023/2024. De jaarlijkse puzzel lijkt voorlopig gelegd.

Belangrijk is dat het schema een voorlopige versie is; waarbij we met name afhankelijk zijn van schooltijden van onze jeugdtrainers. Dit kan nog wel voor nodige verschuivingen zorgen.

Het is  en blijft altijd een grote puzzel, teams eerlijk verdelen over gras & kunstgras, over populaire  tijden en over de beschikbare ruimte. Daarnaast proberen we ook zo veel mogelijk de eigen training van onze trainers te laten aansluiten bij de training die zij geven.

We proberen altijd alles zo goed en eerlijk mogelijk in te delen. Het kan zijn dat er wellicht onvolkomenheden in sluipen, deze zullen we uiteraard vervolgens zo snel mogelijk oplossen. De senioren zijn in het schema nog niet definitief, hier volgt nog een update van.

Hopelijk heeft u net zo een zin in het nieuwe seizoen als ons.

De jeugdcommissie