Zuid oost united JO12-3- SVO JO12-1

Yes het nieuwe seizoen is eindelijk begonnen en wat hebben we dit jaar weer een superleuk team! En we gaan het zien wat voor fantastische prestaties we dit jaar weer gaan halen. Afgelopen zaterdag stond de eerste bekerwedstrijd op het programma voor ons team de j-012-1. Onze tegenstander was de altijd lastige zuid-oost united. Voor de wedstrijd wilde onze trainer kokkie nog even een aantal zaken met ons bespreken in de bestuurskamer. Na een lange maar duidelijke bespreking gingen we op weg naar zuid-oost united. De eerste helft stonden we goed te voetballen en maakte koen een doelpunt 0-1! Rust! Snel na rust maakte zuid oost United de 1-1 een paar minuten later volgde de 2-1 voor zuid-oost. Daarna kwam Bram met een actie en vervolgens een schwalbe die goed was voor een penalty. En die penalty schoot Willem er met gemak in. Toen stond het tot de laatste 10 minuten nog 2-2 maar toen kwam de 3-2 voor zuid-oost en gingen de koppies omlaag bij de j-o12-1. En scoorde zuid-oost maar door en door en eindigde het bij het laatste fluitsingiaal op een 7-2 stand voor zuid-oost united.

Bedankt voor alle goede support van de ouders. Groeten van Joey van den Berg

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *