Groot succes bloembollen verkoop!

Advertentie
         

Groot succes bloembollen verkoop!

Afgelopen maandag  hebben een groot aantal O12-O15 teams huis aan huis bloembollen verkocht. Ieder jaar een mooie actie waarbij de jeugd zelf actief is om voor SV Ouderkerk geld op te halen. Dit jaar zelfs zo’n groot succes dat het te boeken ingaat als HET record jaar. Nog nooit zo’n grote opbrengst, ruim 1500 zakjes verkocht! Speciaal dank aan alle bollenverkopers (onze jeugdleden), de begeleidende ouders en de leden van de jeugdcommissie.

Dit jaar had Hoveniersbedrijf Mollee voor al uw tuinaanleg en onderhoud een etentje bij Plaza op het Sluisplien beschikbaar gesteld voor het team met de beste opkomst en verkoop: En de winnaar is O14-1. Met bijna 10 jeugdleden, 3 auto’s en een verkoop van ruim 250 bollen. Gefeliciteerd en eet smakelijk!

Bijgevoegd een foto van de verkoopploeg van O15-1. Van links naar rechts: Colin, Mario, Steven en Sander kwamen terug met lege bakken.

Met vriendelijke groeten,

De Jeugdcommissie

 

Eén gedachte over “Groot succes bloembollen verkoop!

  • 21 november 2018 om 11:53
    Permalink

    Mochten ze jou volgend jaar ook bij Dijkgraaf komen, dan koop ik graag een zakje…. niemand gezien!

    Beantwoorden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *