JeugdLaatste nieuws

🎶 Schijn een lichtje op mij! 🎶

De donkere dagen zijn weer begonnen. Naast dat het meer gaat regenen en de kou eraan komt (wat je nu nog niet zou zeggen), is het ook nu alweer vroeg donker. Dat betekent dat zichtbaar zijn op de fiets echt noodzakelijk is.

Het is schrijnend om te zien hoe weinig van onze jeugdspelers na het trainen in het donker naar huis rijden met goede, werkende fietsverlichting. Vaak dan ook nog donker gekleed (donker gekleurde trainingsoutfits), waardoor ze nog meer onzichtbaar worden voor andere weggebruikers.

Wij willen u vragen om de verlichting na te kijken. Wij wensen iedereen een veilige rit toe naar en vanaf de sportvelden. Helpt u mee?

Hopelijk vanaf nu dan allemaal lichtjes op de weg!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *