Hans Verhoogt nieuwe hoofdtrainer zondag selectie

Na diverse gesprekken met het bestuur en o.a. een afvaardiging van de TC en de spelersgroep hebben wij overeenstemming voor komend seizoen met Hans Verhoogt. We zijn daar erg blij mee, de klik is er en met Hans hebben we een ervaren trainer die past bij onze vereniging. Hans is niet voor iedereen een onbekende bij sv Ouderkerk, hij was immers ook trainer bij ons van de zaterdag, een jaartje of 8 geleden. Hans is thans nog trainer van De Meer zaterdag. We gaan komende weken hard aan de slag om de staf (trainer 2/ verzorging/ spelers/ begeleiding) voor komend seizoen verder uit te bouwen. De selectie moet natuurlijk kwalitatief en kwantitatief op peil zijn. Momenteel trainen ook jongens van buitenaf mee die hopelijk een aanvulling zijn die de technische staf zoekt en nodig heeft. De doelstelling blijft voor het eerste een plaats bij de eerste vier en we gaan ons er hard voor maken bij de KNVB om in een andere klasse dan Utrecht uit te komen. Het vele reizen zijn we nu wel zat. De doelstelling voor 2 gaan we komende weken bepalen. Vanaf deze plaats willen we ook Desley bedanken die het seizoen als trainer afmaakt bij 1.

Hert bestuur

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.