corona nieuws

Beste leden, vrijwilligers, sponsors en betrokkenen van sv Ouderkerk,

Het is allemaal wat! Dachten we langzamerhand een beetje van alle corona-maatregelingen verlost te zijn, heeft het demissionair kabinet gisteravond nieuwe maatregelen aangekondigd, zo ook voor het amateurvoetbal. De volgende maatregelen (info KNVB en NOC/NSF) zijn per 13 november 18.00 uur van kracht en gelden voorlopig tot 4 december 2021.

 • Alle amateurs, senioren en jeugdspelers, kunnen blijven voetballen, dit verandert niet. Dat is belangrijk want sporten heeft een positieve invloed op de gezondheid en weerstand.
 • Publiek is helaas, zowel bij trainingen als bij wedstrijden, niet meer welkom. Hierbij geldt een uitzondering voor alle personen die functioneel noodzakelijk zijn voor de wedstrijden, zoals scheidsrechters, trainers, coaches, leiders, onderhoudsprofessionals, vrijwilligers en strikt noodzakelijke rij-ouders .
 • In de kantine, kleedkamers, wc’s etc. is een CTB voor alle personen van 18 jaar en ouder verplicht.
 • Ook zijn vaste zitplaatsen verplicht in de kantine.
 • Het afhalen van eten/drinken bij een afhaalpunt (binnen) mag zonder CTB maar met mondkapje.
 • De kantine moet uiterlijk om 20.00 uur sluiten.
 • De basisregels blijven van kracht!

Dit alles heeft ons als bestuur van sv Ouderkerk doen besluiten:

– de kantine de komende 3 weken gesloten te houden!

– de kleedkamers en wc’s zijn, zowel doordeweeks als in het weekend, wel gewoon open waarbij we als bestuur de oproep doen aan leiders en trainers om actief de CoronaCheck-app te gebruiken zodat spelers van 18 jaar en ouder gecontroleerd kunnen worden. Dat geldt ook voor de bezoekende clubs. Géén geldige QR-code betekent geen toegang tot de kleedkamers en wc’s!

Wij hadden dit uiteraard ook graag anders gezien maar het is helaas niet anders. We rekenen op een ieders begrip en medewerking!

Ondertussen zijn we als bestuur nauwgezet in overleg met de gemeente hoe we de CoronaCheck op een andere manier kunnen gaan uitvoeren, zodanig dat de kantine weer snel open kan. Daarover zsm meer info.

En, heb je vragen en/of ideeën, laat het ons weten en werk graag constructief mee aan verbeteringen!

Het bestuur

2 gedachten over “corona nieuws

 • 15 november 2021 om 09:31
  Permalink

  Goedemorgen, ons team heeft keukendienst op zondag 5 december, gaat dat wel/niet door?

  Beantwoorden
  • 22 november 2021 om 18:02
   Permalink

   Beste Mirjam,
   Een goed vraag waar wij echter het antwoord ook nog niet op kunnen geven.
   Officieel is het volgende medegedeeld over de maatregelen:
   “Deze maatregelen gaan in op zaterdag 13 november om 18.00 uur en gelden in ieder geval tot zaterdag 4 december. De situatie wordt op vrijdag 3 december opnieuw beoordeeld”
   Pas op op 3 december weten we meer.
   met vriendlejke groet
   kees Bosman penningmeester.

   Beantwoorden

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *