In Memoriam Piet van Leeuwen sr

Gisteren ontvingen wij het droevige bericht dat Piet van Leeuwen sr. 22 november jl. op 88-jarige leeftijd is overleden. Het bestuur wenst de familie in deze moeilijke tijden veel sterkte toe.

Piet werd lid van OSDO in 1951 (1 september 1951) en speelde vele jaren in het eerste elftal. Totaal zijn voor Piet 243 wedstrijden in het eerste genoteerd, tot en met het seizoen 1968/69 en scoorde daarbij 54 doelpunten. Met het eerste elftal werd hij 3 keer kampioen in de AVB (1957, 1958 en 1962) met in 1962 tevens de promotie naar de 4e klas KNVB.  

Na zijn periode in OSDO 1, speelde Piet nog vele jaren in de veteranencompetitie. Toen Piet 60 werd ging hij meehelpen in de maandag en vrijdag werkploeg als “pollentrapper” tegenwoordig ook wel bekend als de onderhoudsploeg. En dat bleef hij doen tot ver na de fusie in 2003.

Piet was maar liefst 69 jaar lid van onze vereniging, iets waar we bijzonder trots op zijn. Wij zullen Piet gaan missen als zeer gewaardeerd lid.

Het bestuur

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *