Contributie deel 2

Advertentie

Vandaag, 23 november, zijn de betaalverzoeken voor het 2e deel van de contributie voor het seizoen 2020-2021 verstuurd. Ook zijn de betaalverzoeken voor de contributie van de nieuwe leden verzonden.
De verzoeken voor betaling lopen weer via Clubcollect.
U kunt ook nu weer een keuze maken:
1. (direct) betalen via de bijgesloten ideal-link;
2. Een datum kiezen waarop het u het beste uitkomt om automatisch te incasseren;
3. Geen keuze maken. Dan wordt eind december automatisch geïncasseerd.

Het is een bijzondere tijd voor ons allemaal en zeker ook voor onze voetbalvereniging. Binnen de mogelijkheden die er zijn, doen onze vrijwilligers en trainers er alles aan om het complex goed te onderhouden en sporten op onze vereniging mogelijk te maken. Wij hopen dat u dit weet te waarderen.
Verder zijn onze inkomsten uit de kantine vrijwel opgedroogd. Dit betekent een enorme financiële aderlating. Ondanks dat geen wedstrijden in competitieverband meer kunnen worden gespeeld, blijft uw contributiebijdrage daarom hard nodig.
Wij hopen op uw begrip daarvoor. Wij blijven u binnen de regels mogelijkheden tot sporten bieden.

de penningmeester
Kees Bosman

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *