Binnengekomen berichten

Binnengekomen berichten:
– Jeugdfonds Sport & Cultuur Noord-Holland: Mag ik straks ook weer meedoen?
– Olympia Haarlem heeft Cashloos betalen systeem ingevoerd.

Jeugdfonds Sport & Cultuur Noord-Holland: Mag ik straks ook weer meedoen?

Als gevolg van de coronacrisis hebben steeds meer gezinnen te maken met geldzorgen. Kinderen en jongeren die voor de crisis wekelijks naar een sport- of cultuuractiviteit gingen, staan wellicht volgend seizoen aan de zijlijn. Simpelweg omdat ouders het lesgeld of de contributie niet meer kunnen betalen. Maar kinderen mogen hier niet de dupe van worden. Houd uw kind van sporten, acteren of muziek maken maar is hier te weinig geld voor? Of kent u een kind dat ook mee wil doen?

Het Jeugdfonds Sport & Cultuur Noord-Holland helpt. Kijk voor mee informatie op magikweermeedoen.nl


Olympia Haarlem heeft Cashloos betalen systeem ingevoerd.

Olympia Haarlem gaat vanaf dit seizoen 2020-2021 ‘t CASHLOOS betalen systeem invoeren. Dat betekent dat wanneer u onze vereniging bezoekt als staf, supporter of speler u de consumpties voortaan alleen met uw bank-pinkaart kunt afrekenen in onze kantine.

Er bestaan geen uitzonderingen op deze regel !!

Belangrijk is het vooral om uw jeugdleden hiervan in kennis te stellen, zij moeten het met hun ouders of leiders regelen als zij iets willen kopen in onze kantine.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.