TECHNISCH JEUGDCOORDINATOREN (TJC) ONDERBOUW BENOEMD

De nieuwe groep gekwalificeerde technisch coördinatoren bestaat uit;
• Marco Kea, CIOS Haarlem (sportopleiding)
• Mauro Turkenburg, Student Sportacademie Amsterdam
• Gerard Sieverding

Marco, Mauro en Gerard zijn geen onbekende binnen onze vereniging en hebben alle een duidelijke visie als het gaat om jeugdvoetbal. Zij zijn verantwoordelijk voor het voetbaltechnische gedeelte van het jeugdbeleid voor alle JO-teams t/m O12 en zien toe op de uitvoering daarvan. Tevens sluit het TJC schap goed aan bij de opleidingen van Marco en Mauro.

Wij wensen hen veel succes! 

Daarnaast willen wij Luke Saan, via deze weg, alvast danken voor al het werk hetgeen hij als TJC binnen sv Ouderkerk heeft verricht. Luke blijft komend seizoen nog wel verbonden aan sv Ouderkerk. Luke gaat de OBC (Opleiden Binnen de Club) trajecten begeleiden.

Met sportieve groet,
namens het jeugdbestuur,
Ton van ‘t Schip

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *