Vergeet de lokale ondernemers niet

Het zijn vreemde en voor sommigen ook wel bizarre tijden. Het coronavirus heeft ons land in de greep en zorgt ervoor dat nagenoeg het gehele sociale leven stil is komen te liggen. Veel lokale ondernemers binnen onze gemeente hebben het zwaar. Zij zien hun omzet dalen omdat minder inwoners erop uit trekken en het advies opvolgen om zoveel mogelijk binnen te blijven. Daarom is het heel verleidelijk om alles online te bestellen. Maar de ondernemers in het dorp welke veelal een band hebben met sv Ouderkerk bezorgen nu juist veel aan huis en winkels hebben maartregelen genomen om veilig te kunnen winkelen.

Daarom doen wij net als het Ouder-Amstel gids een oproep om de ondernemers een steuntje in de rug te geven en roepen iedereen op, om zeker in deze voor de ondernemers moeilijke tijden zoveel mogelijk bij de lokale ondernemers de boodschappen en aankopen te doen. Zij kunnen uw steun goed gebruiken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *