Zaterdag 1

Tot onze grote spijt moeten we mededelen dat we het eerste zaterdagelftal van sv Ouderkerk per direct moeten terugtrekken uit de competitie. Het team stond al onder grote druk en is afgelopen week nog meer spelers verloren. Na nederlagen met o.a. 10-0 en 11-0 zit er niks anders op dan te stoppen. Gedurende deze laatste weken is er door meerdere mensen nog van alles geprobeerd om het wel een kans te geven. We betreuren dit en vinden het zeker niet bij onze vereniging passen, maar het is momenteel de enige uitweg. Voor de toekomst zullen we kijken naar een passende oplossing voor de lange termijn.

Vanaf hier wil het bestuur trainer Johan van Wort, leider Johan Wassenberg, de overige staf en de gebleven spelers bedanken voor hun inzet de afgelopen periode.

Het bestuur

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.