Zonder vrijwilligers geen sv Ouderkerk

Het jaar 2018 zit er alweer bijna op en we zijn halverwege het seizoen. Aan het eind van het jaar nemen we vaak een moment waarop we stilstaan bij gebeurtenissen van het afgelopen jaar, zo ook wij en waar zouden wij als vereniging zijn zonder al onze vrijwilligers.

Alle leden die deel uitmaken van de diverse commissies en alle andere vrijwilligers, bedankt voor jullie tomeloze inzet het afgelopen jaar en we spreken de wens uit dat u de vereniging ook komend jaar wil ondersteunen. Zonder onze vrijwilligers, zijn wij als vereniging nergens. Wij wensen jullie allemaal prettige feestdagen en een gezond en sportief 2019 en zien u graag op de nieuwjaarsreceptie op dinsdag 1 januari 2019.

Het bestuur

De oude (OSDO-)kantine in winterse sferen.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.