Clubiconen in het zonnetje gezet

Henny de Groot, Aart de Groot en Piet Mink verzorgen sinds jaar en dag bestuursdiensten voor onze vereniging op de zaterdag. Eerst bij haar voorganger O.S.D.O en later bij sv Ouderkerk.

Mede dankzij deze helden kunnen wij als leden onbezorgd voetballen. Zo zorgen ze voor ontvangst van de tegenstander, houden ze de kleedkamer netjes en verzorgen zij in de rust voor thee of limonade, zodat het ons aan niets ontbreekt. Na vele jaren trouwe dienst hebben de heren aangeven het stokje te willen overdragen aan een nieuwe generatie. Voor wie zich aan wil melden, vindt men hier meer informatie.

Voor hun verdiensten werden zij gistermiddag in het zonnetje gezet. De club is hun veel dank verschuldigd, maar gelukkig hopen zij de club nog jaren te kunnen dienen.

Het bestuur

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.