In memoriam Eddy Aurik (5-9-1950- 19-2-2018)

Vandaag ontvingen wij het droevige bericht dat Eddy Aurik maandag 19 februari op 68-jarige leeftijd is overleden. Het bestuur wenst de familie in deze moeilijke tijden veel sterkte toe.

Eddy heeft zijn vrijwilligerstaken in de tijd bij N.E.A. gedaan, daar waar de meeste mensen hem kennen als de vaste chauffeur van de bus waarin hij de materialen en bagage vervoerde naar de verschillende jeugdkampen. De oudere jeugd onder ons kent hem vooral van zijn nachtelijke ritjes voor de dropping. Daarnaast had Eddy zitting in het jeugdbestuur.

Als actief lid was hij keeper in verschillende senioren elftallen. Eddy was maar liefst 48 jaar lid van onze vereniging.

Het bestuur

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *