Rapport Zondag 4

Quinten van der Graaf: Quinny stond zijn mannetje, maar tegen de bagage van de nummer negen van JOS moest hij toch driemaal kapituleren. Deze sympathieke kakkerlak krijgt vandaag een 6 Kevin Berndsen:

Kevin heeft eigenlijk alles voor een aantrekkelijke aanvaller. Hij is groot, technisch zeer vaardig en heeft een hard schot. Ook heeft hij door zijn sportieve karakter (hij doet ook aan waterpolo en sportschool) een prima fysieke staat. Maar vandaag haalde Kev daar weer te weinig rendement uit. Zijn rushes waren prima, maar de eindpasses matig. Volgens Wum heeft hij ook ‘lompe voeten, waardoor de aannames mislukken’. Verder is Kev een doodgoeie en stijlvolle kerel, die het in dit team vast niet altijd makkelijk heeft met die eigenwijze, botte mannetjes. 6 Denis ‘Abbou’ Kwereyaah: Denis had last van zijn voeten door in allerijl gekochte nieuwe schoenen, die te smal waren. Dat belette de ‘portier van sv Ouderkerk’ niet om in de tweede helft steeds goed de ballen weg te koppen en zijn lichaam te gebruiken. Abbou lijkt wel een conditioneel probleem te hebben, en zijn teamgenoten maken zich ongerust. Maar zolang Abbou op de juiste momenten daar is, dan is even uitrusten tussendoor in Zondag 4 echt geen probleem. 6 Danny Leurs: Danny was lekker aan het werken en probeerde het in de slotfase nog met een opportunistisch slot. Langs de lijn stonden zijn moeder Annelies en zus Kelly, die als vrijwilligers voor bar en keuken in de zondagselectie door sommige spelers al op handen worden gedragen. ‘Eigenlijk bizar dat die twee er gewoon altijd zijn…’ vertelde doelman Renna. Danny krijgt een 6

Etienne Buffing Etienne was weer goed aan het werken, maar je zag dat hij last had. Voor Buffing is het denk ik beter om een paar weken echt rust te pakken en te kijken hoe het dan voelt. Voor zijn instelling en teamgeest pakt Etienne vandaag een 7 Joshua de Groot – Gonzalez Joshua is zo’n jongen die qua techniek, inzicht en behendigheid zeker een hoger niveau aan zou kunnen. Vandaag kwam het er niet altijd even goed uit, maar Joshua scoort wel een 6 Donny Slingerland Donny is zo’n jongen die geboren is met veels teveel zelfvertrouwen, maar vandaag maakte hij dat wel waar. Hij speelde elke bal naar de goede kleur en won zijn duels. Na afloop was ie pisnijdig over de nederlaag, mooi dat fanatisme. Hoewel de uitleenperiode van de New York City FC bijna weer afloopt zal Zondag 4 nog wel even van Donny genieten. Kom wel een keer trainer Don! 7 Jesper Stok Jesper maakte een fraaie goal met zijn hoofd, de gelijkmaker, en kopte later nog een keer op de lat. ‘Die gast maakt per seizoen 6 tot 8 doelpunten met zijn kop’, wist coach Ro G Beats langs de kant. Toen we naar profs aan het zoeken waren die dat ook deden (verdedigers die veel scoren met het hoofd) kwamen we er niet echt uit. Weet jij het Beuk? Jesper voetbalde een behoorlijke partij, 6 Beuk Beuk had het vandaag lastig, al verzorgde hij wel een prachtassist die eigenlijk een goal had moeten zijn. Verder was het voor Tim Beuk vandaag werken en zoeken en kon hij zijn vader langs de kant niet verblijden met een doelpunt. 6 Joost Bergers Joost had het vandaag lastig. Op de training is de rol van spelverdeler perfect voor hem weggelegd, maar vandaag tegen het stugge en uit de kluiten gewassen JOS ontbrak het de tengere middenvelder aan ruimte. Het was vandaag werken en dat deed Joost, absoluut, al zat hij er op het einde een beetje doorheen (?). Wist u trouwens dat deze ‘Messi’ vroeger onder Kees Koedood Tim Baas uit het eerste hield op de rechtsback? Joost krijgt voor zijn werken een 6

Marco Meijer Marco is lekker fel. Hij zou dan ook een leuke speler zijn voor het team van Marcel en Michiel. Nu mag hij het doen in Zondag 4 en soms is het wel uitkijken, want een handige en snelle aanvaller laat hem soms de hielen zien. Maar in het duel is Marco ‘king’. 6 Jacco Heins Jacco is een bloedeigenwijs mannetje, wat soms bloedirritant is. En hij heeft vaak ook nog gelijk, nog bloedirritanter. Het meest bloedirritante voor de tegenstanders van Zondag 4 is echter dat Jacco een hele leuke voetballer is. De schitterende goals van de training van donderdag zagen we vandaag helaas niet van mijnheer Heins. Net als Joost sneeuwde Jacco onder in het gebrek aan ruimte en in de strijd om de bal. Toch liet Jacco zijn klasse wel bij vlagen zien en krijgt hij toch een 6. Is inmiddels op huurbasis aangetrokken door CF Monterrey uit Mexico en zal onze club helaas binnenkort tijdelijk verlaten… De Keukenploeg De keukenploeg was vandaag geniaal. Als je met gescheurde kruisbanden nog op de club komt om patat te gaan bakken en de jongen die ooit achter je vriendin aanzat de hand schudt dan sta je zeker met de juiste instelling in het leven (Dion Verboom). Ook Wum en Sjoerd Boonstra deden vandaag hun best in de keuken en lieten het kritische Zondag 5 zwelgen in tevredenheid. Keukenploeg een 10 Ro – G – Beats Ro-G legt zich dit seizoen extra op het coachen toe, mede ingegeven door blessures. De sympathieke Ouderkerker heeft zelfs een vriendinnetje geschaakt. Of nouja, zelfs… Wie wil er nou niet met de man die in alle 38 commissies van sv Ouderkerk zitting neemt 😉 Rogier liet Mascha vandaag even voor wat zij is en stond als een bezetene langs de kant te coachen en vlaggen. In de tweede helft veranderde Rogier zelfs in Martien Kouwenhoven, toen JOS Watergraafsmeer wanhopig uitkraamde ‘Gast, kom op…’ na de zoveelste call for offside van de fameuze Ro-G Beats. Rogier hield zijn pokerface stijf. Roog krijgt een 8 Leo Houtkamp Leo Houtkamp is veel op de club te vinden als vrijwilliger en dat wordt natuurlijk gewaardeerd. Niet te veel affluiten, niet te bazig communiceren met de tegenstanders en de kaarten waar mogelijk op zak houden: dan scoor je punten. Een 8 voor Don Leo
Ali Altena

8 (JB)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.