In memoriam Martien van der Linden

Het bestuur heeft zojuist kennis genomen van het overlijden van Martien van der Linden. Gisteren is Martien op 82-jarige leeftijd overleden. Wij wensen familie en vrienden enorm veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies.

Martien speelde heel wat wedstrijden in het eerste elftal van NEA en werd later jeugdleider. Later nam hij zitting in het jeugdbestuur waarvan hij ook voorzitter werd. Tevens heeft Martien zich enorm verdienstelijk gemaakt voor het eerste houten clubhuis.

Later kreeg hij het druk met zijn bedrijf en kennen de meeste mensen hem als trouwe supporter van zijn kinderen en kleinkinderen.

Martien was maar liefst 69 jaar lid van onze vereniging, waar wij als sv Ouderkerk bijzonder trots op zijn.

Het bestuur

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.