Martinus JO11-10 tegen Sv Ouderkerk JO11-5, 3 september

Een nieuw seizoen is begonnen en de zon die scheen. We hoefden pas om 11.15 te beginnen, wat een weelde. We mochten beginnen met en bekerwedstrijd tegen het altijd lastige Martinus. Gelukkig hadden we een goede aanvoerster in Charlotte,  ze droeg de aanvoerdersband met klasse. Ook mochten we een nieuwe speler (topper) verwelkomen in ons team en dat is Yaro, die een goede wedstijd op de mat legde. De wedstrijd begon en we gingen er meteen boven op, wat de ene naar de andere mooie goal opleverde. In de 1ste helft 1-0 Tygo ,2-0 Hendrik , 3-0 Lennox,4-0 Tygo, 5-0 Hendrik, 6-0 Tygo, 7-0 Ties, 8-0 Julian en 9-0 Ties. In de rust had Coach Frank een lekkere bak fruit meegenomen, om weer aan te sterken . In de 2e helft gingen we gewoon op de zelfde voet door: 10-0 Lennox, 11-0 Tygo, 12-0 Tygo, 13-0 Simon , 14-0 Lennox, 15-0 Simon en 16 -0 Lennox .  Er moet bij gezegd worden dat de verdediging niets weg gaf en erg goed stond, met Noud, Charlotte, Yaro en Massimo, en natuurlijk de keepers Ties en Simon. Ook de afsluitende penalty’s werden met 2 doelpunten in ons voordeel gewonnen. Ik zeg maar zo een goed begin is het halve werk! Jongens en meid ga zo door!

Coach Dennis

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.