Beker SVO JO11-2 – FC Amsterdam JO11-1

De JO11-2 had er duidelijk zin in om een na de vakantie hun eerste wedstrijd te gaan voetballen. Voor de beker tegen FC Amsterdam. Ons team bestaat grotendeels uit dezelfde spelers als vorig jaar, met toevoeging van de goede voetballers Loek, Floris en Thijmen. Het begin was dan ook veelbelovend met een mooie knal tegen de paal. Er wordt al lekker gecombineerd en de JO11-2 had via Feijo en Thijs een paar goede kansen. Maar de tegenstander is een fysiek sterk team, en beschikt daarnaast over een paar snelle spitsen. Daardoor kwamen onze verdedigers Levi, Loek  en Sem een paar keer tegen een overmacht van aanvallers te staan, en was er voor doelman Otto geen redden aan. Daarnaast vallen bij onze verdediging een paar ballen net voor de voeten van de tegenstander, terwijl onze aanvallers pech hadden omdat de bal net bij een tegenstander terecht kwam. Daardoor was de ruststand 0-5, wat eigenlijk geen goede afspiegeling was van de veldverhouding. Het begin van de tweede helft was hetzelfde beeld. FC Amsterdam bleef er goed uitkomen, en al snel liep de score op. Wat opviel was dat onze mannen hun kopjes niet lieten zakken, en niet op elkaar gingen mopperen. Sterker nog, hoe verder de wedstrijd vorderde, hoe beter ze gingen spelen. Matsen en Thijmen bleven keihard werken en dat leidde tot een paar mooie kansen voor Thijs en Floris. Maar helaas werd er door ons team niet gescoord.

Tenslotte was het mooi te zien dat trainer Freek aanwezig was. Die heeft kunnen zien waar de mannen de komende weken aan kunnen werken. Als de onderlinge sfeer blijft zoals vandaag en de jongens hard blijven werken gaan we de komende wedstrijden mooie dingen zien. Het was voor het team immers nog maar de eerste wedstrijd van het seizoen!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.