FC Aalsmeer gefeliciteerd en onze vrijwilligers bedankt!

FC Aalsmeer heeft na strafschoppen de beslissingswedstrijd gewonnen en promoveert naar de eerste klasse op zaterdag. Wij schatten dat er ruim 1000 man op ons sportcomplex aanwezig was. De supporters hebben zich prima gedragen. Onze vrijwilligers bedanken wij voor de gesmeerd lopende operatie. Perfecte samenwerking van de bar- en keukenploeg en de representatie in de bestuurskamer en ontvangstruimte. Om 00.00 uur konden we eindelijk naar huis. Een groot compliment en laat weer zien dat we dit soort evenementen ‘makkelijk’ aan kunnen. Donderdag 19 mei hebben we ook de beslissing tegen rechtstreekse degradatie in de reservehoofdklasse op ons sportcomplex tussen Hillegom en Hoogland. Aanvang 20.30 uur.

Namens het bestuur bedankt!

Sander Toussaint

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.